26 Ağustos 2016 Cuma

En İyi 5 Yağ Yakıcı

Yağ yakıcı ürünler şüphesiz tüm vücut geliştirme ve fitness sporcularının ilgisini çeken besin desteklerinin başında gelir. Yağ yakıcılar hakkında genel bir bilgilendirme yapmak gerekirse,supplement yani besin desteği olarak satılan yağ yakıcı ürünlerin hiç biri “zayıflama hapı” , “altın çilek” vb aslı astarı olmayan sağlığı riske edebilecek ürünlerle asla karıştırılmamalıdır.Supplement olarak satılan yağ yakıcı ürünler l-carnitine, kırmızı biber özü, yeşil çay ekstratı, kafein, omega 6 vb gibi doğal maddelerden imal edilen karışım ürünleridir. Yani ilaç, steroid, doping gibi sınıflara asla girmez. Yağ yakıcı besin destekleri sporla birlikte kullanılır ve sadece verimi arttırır, yani tek başına kullanayım oturduğum yerden yağ yakayım diye düşünüyorsanız yanlış yerdesiniz. Bu bilgilendirmeden sonra en iyi 5 yağ yakıcı ürünlerini incelemeye başlıyoruz. Bu listedeki 5 ürün de piyasada satılan en iyi yağ yakıcı ürünler diyebiliriz. Listedeki bazı ürünler en iyi termojenik ürünlerden bazıları da en iyi l-carnitine‘lerden oluşturulmuştur.

5-)Universal Animal Cuts 42 Paket

Universal Nutrition firmasının efsane Animal serisinin yağ yakıcı ürünü olan Animal Cuts, tablet formda termojenik kompleks bir üründür. Her termojenik üründe olduğu gibi bu da bitki özlerinden imal edilmiştir. Tarzı ve yapısıyla tek ve en eski ürünlerden denilebilir. Segment olarak üst seviye olduğu için fiyatı da diğer ürünlerden yüksektir, belirli bir seviyeye gelmiş sporcuların kullanabilir ama başlangıç için uygun sayılmaz. Efsane Animal sersinin Cuts‘ını özellikle definasyon dönemlerinde rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Ürün 42 paketten oluşur ve her paket 1 porsiyondur.

4-) Muscletech Hydroxycut SX-7 120 Kapsül

En köklü supplement firmalarından olan Muscletech firmasının uzun yıllardır satılan yağ yakıcı ürünüdür. Muscletech Hydroxycut Elite, yağ yakımına faydalı bitkilerin özlerinden oluşturulan bir üründür. Kafein, kara biber özü, yeşil çay özü, karnitin gibi içeriklerin birleşimi sonucu ortaya çıkan ve kapsül şeklinde kullanılan bir üründür. Termojenik etkiye sahip olması sebebiyle de vücut ısısını arttırıp, yağ yakımına yardımcı olur. Muscletech Hydroxycut Elite, bu kategorideki ilk ürünlerden biridir. Başlangıç olarak önerilmez. Belirli bir spor düzenine sahip olduktan sonra tercih edebilirsiniz.

3-) Multipower L-Carnitine 1800 Mg 20 Tüp

L-Carnitine ürünlerinin en çok tercih edilen ürünlerinden olmasıyla bilinen Multipower L-Carnitine 1800 Mg , kullanıcıları tarafından oldukça güvenli ve etkili olarak bilinmektedir. İçeriği kompleks değil saftır, yani sadece saf carnipure ham maddeli karnitinden oluşur. Her kullanıcı kompleks ürün kullanmak istemez, eğer sizin de amacınız saf karnitin ürünü kullanmaksa,Multipower L-Carnitine 1800 Mg‘ı gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. 20 tüpten oluşan ve her tüpü 1800 Mg karnitin içeren bir üründür. Carnipure’ün en kaliteli hali kullanılmıştır. İster yeni başlayan olur isterseniz de üst düzey sporcu olun Multipower L-Carnitine‘i güvenle kullanabilirsiniz.

2-) Grenade Thermo Detonator 100 Kapsül

Grenade Thermo, kapsül formda termojenik bir üründür. İngiliz malı olup gerek tasarımı gerek tarzıyla özel ve seçkin bir üründür. El bombası şeklinde harika bir tasarıma sahiptir. Definasyon döneminde yağ yakımı için sporcular tarafından oldukça kullanılır. Ülkemizde el bombası adıyla bilinir, dünyada ise pek çok ödüle sahip olan bir üründür. Grenade Thermo Detonator, bitki özlerinden imal edilen kompleks bir üründür, 1 kutusundan 50 porsiyon çıkar ve bu açıdan avantajlıdır. Grenade markasını bu seviyeye taşıyan ürün Thermo Detonator ürünüdür. Kaliteli bir seçim yapmak isteyen sporcular rahatlıkla tercih edebilir. 2 kapsül 225 Mg. Kafein içerdiği için kafein hassasiyeti olan kişilere ve yeni başlayan kişilere önerilmez.

1-) Nutrend Carnitine 3000 Shot

Avrupa’nın köklü supplement üreticilerinden olan Nutrend‘in son teknolojiyle ürettiğini karnitin ürünüdür. Nutrend Carnitine Shot 3000 Shot ürünü, her kutuda 20 adet tüp içerir. Her tüp 3000 Mg. Carnipure patentli karnitin içermektedir.Nutrend Carnitine Shot, 3000 Mgkarnitiniçermesinin yanı sıra kafein, yeşil çay özü, krom ve vitamin desteği de içerir. Bu sayede termojenik etki de oluşturur. Antrenmanlarınızda size daha iyi ter attırır ve daha verimli idman çıkartmanıza yardımcı olur. Nutrend Carnitine 3000 Shot‘ın en avantajlı noktası da fiyatıdır. Ürün yeni geldiği için tanıtım fiyatıyla satışa sunulmuştur.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder